close
loading

Agregaty prądotwórcze

 

Generatory wytwarzające energię to urządzenia, które można wykorzystywać w miejscach, gdzie nie ma możliwości podpięcia się do sieci elektrycznej. Są one także użyteczne w momencie, kiedy owa sieć nas zawodzi i nie mamy skąd czerpać energii. Mogą z powodzeniem być wykorzystywane w gospodarstwach rolnych, budownictwie oraz przemyśle jako awaryjne bądź podstawowe źródło prądu.

 

W tej kategorii prezentujemy nasze agregaty prądotwórcze Kruzer, jak również innych uznanych producentów i firm, takich jak Magnum czy Proma. Wiele z nich to urządzenia, które pozwalają na ekologiczne wytwarzanie i wykorzystywanie energii. W jaki sposób przyczyniają się one do dbania o środowisko? System zawarty w agregatorze zauważa, czy moc jest pobierana, czy też nie - jeśli jest, wytwarza ją dalej w zwykłym tempie, ale jeśli nie - zwalnia obroty i przestaje pracować w normalnym trybie, tym samym nie marnując wytworzonej energii oraz paliwa. Inne urządzenia prądotwórcze pozwalają za to na elektryczny bądź ręczny rozruch, co jest przydatne w sytuacji całkowitego odcięcia od źródła energii.

 

Wszystkie urządzenia, zarówno firmy Kruzer, jak i Magnum, mają gwarancję dla przedsiębiorców wynoszącą 1 rok, a dla indywidualnych klientów - 2 lata. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia zasilane 230V i 400V.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl