close
loading

Gotowe zestawy migomatów MIG/MAG

 

Profesjonalny i sprawdzony sprzęt od renomowanych producentów to podstawa każdego warsztatu naprawczego oraz produkcyjnego. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i dostarczamy naszym klientom zaawansowane technologiczne urządzenia spawalnicze od marek cenionych przez profesjonalistów: Magnum, Bester, Kemppi, Esab czy Trafilux. Szczególnej uwadze naszych klientów polecamy gotowe zestawy migomatów MIG/MAG od wspomnianych producentów, które są przeznaczone do ręcznego lub elektrycznego łączenia materiałów metodą MIG-MAG, TIG i MMA.

Zestaw marek Magnum czy Trafilux może być wykorzystywany do spawania stali niskowęglowych, niskostopowych, stali wysoko stopowych, nierdzewnych i kwasoodpornych, aluminium i jego stopów czy miedzi. Każdy gotowy komplet zawiera aż kilkanaście różnych elementów, wśród których warto wymienić urządzenie spawalnicze, uchwyt elektrowodowy, uchwyt do TIG SR 26 4M,uchwyt do migomatu, drut do aluminium oraz stali, preparat przeciwodpryskowy oraz zestaw dla operatora, w skład którego wchodzą m.in. rękawice.

Gotowe zestawy migomatów od producentów takich jak Magnum czy Trafilux oraz bester polecamy przede wszystkim profesjonalistom, którzy zaopatrując się w komplet narzędzi i akcesoriów będą w stanie sprawniej realizować zlecenia różnego typu.

W ręce naszych klientów oddajemy także solidne urządzenia do spawania drutami samoosłonowymi bez użycia gazu. Narzędzie o takich właściwościach idealnie sprawdzi się podczas pracy na zewnątrz – wówczas sprzęt ochroni spoinę przed wiatrem osłaniając ją gazem osłonowym. Dla chętnych organizujemy szkolenia z obsługi sprzętu, a każdy z naszych produktów obejmujemy dodatkowo gwarancją door-to-door. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia zasilane 230V i 400V.

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl