close
loading

Półautomaty spawalnicze inwertorowe Synergia i Puls

 

Profesjonalnie wyposażone zaplecze w wysokiej jakości urządzenia i elektronarzędzia to podstawa. Wiedzą o tym nasi klienci prowadzący zakłady naprawcze, warsztaty spawalnicze, pracownicy fabryk oraz branży przemysłowej. Tym z Państwa, którym zależy na stworzeniu zaplecza idealnego do pracy proponujemy m.in. nasze półautomaty spawalnicze inwertowane od cenionych przez fachowców marek, wśród których znalazły się produkty Magnum i Trafilux.

 

Półautomaty spawalnicze inwertorowe Synergia i Puls od Magnum i Trafilux sprawdzą się doskonale w warsztatach, które pracują z materiałami takimi jak: stal niskowęglowa, niskostopowa MAG, stal stopowa MIG oraz stopy aluminium. Urządzenia posiadają gotowe programy, ale ich parametry można ustawiać także ręcznie, w zależności od potrzeb. Możliwość podwójnej regulacji pulsu i synergii szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku stopów aluminium, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

 

Półautomaty inwertorowe marek Magnum i Trafilux obejmuje program gwarancyjny oraz usługa serwisowania. W razie potrzeby możemy przeprowadzić szkolenie z obsługi urządzeń.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl