close
loading

Kompresory

 

Znajdują się na wyposażeniu wielu zakładów produkcyjnych, warsztatów samochodowych oraz firm. Są źródłem sprężonego powietrza, które w przypadku wielu działań i technologii, jest nieodzowne. Kompresory, o których mowa, mają szerokie zastosowanie. Warto sięgnąć po takie, które zagwarantują sprawne funkcjonowanie zakładu czy warsztatu.

W naszym sklepie umieściliśmy kompresory cenionych producentów sprężarek, wśród których znalazła się m.in. firma Kupczyk, która istnieje na rynku od 30 lat. W tej kategorii nie zabrakło także urządzeń od marki Magnum, które ze względu na swoją niezawodność cieszą się wśród naszych klientów niesłabnącym zainteresowaniem. Oprócz tradycyjnych i najbardziej popularnych modeli kompresorów olejowych oraz bezolejowych, zaopatrujemy naszych klientów także w pompy kompresorowe.

Urządzenia od uznanych marek, tj. Kupczyk czy Magnum dostarczają sprężone powietrze do sprzętów pneumatycznych, wulkanizacyjnych oraz maszyn różnego typu. Wszystkie nasze produkty objęte są długim okresem gwarancji - na prośbę klientów organizujemy także profesjonalne szkolenia z ich obsługi.    

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw