close
loading

Lakiernictwo i malowanie

 

Uniwersalne narzędzia do malowania i lakierowania różnego rodzaju obiektów, znajdują zastosowanie w warsztatach samochodowych, domach oraz ogrodach. Pistolety lakiernicze, które polecamy naszym klientom, służą do równomiernego nanoszenia powłoki malarskiej lub antykorozyjnej. Sięgają po nie zarówno profesjonaliści, jak i entuzjaści modelarstwa, majsterkowania czy artyści realizujący swoje projekty.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo m.in. najpopularniejszy rodzaj pistoletów lakierniczych wśród właścicieli profesjonalnych samochodowych zakładów lakierniczych. Wysokociśnieniowe urządzenia z możliwością regulacji podawanej farby rozbijają cząsteczki podawanej emalii, tworząc równomiernie rozłożoną powłokę.

 

Nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł - w przypadku zestawów do lakierowania są to wyroby cenionego producenta Magnum, lidera w produkcji narzędzi spawalniczych i nie tylko. Pistolety lakiernicze, które sprzedajemy, posiadają różną pojemność zbiornika - w zależności od przeznaczenia i celu, do którego chcemy użyć urządzenie, możemy sięgnąć po model, który będzie odpowiadał naszemu zapotrzebowaniu.

 

Wszystkie nasze produkty, w tym sprzęt marki Magnum, objęte są gwarancją. Pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze rozwiązanie. Służymy także pomocą w przypadku, gdy zajdzie potrzeba przeszkolenia personelu z obsługi urządzeń.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl