close
loading

Spawarki inwertorowe ESAB

 

Łatwa w obsłudze, sprawdzi się idealnie do prac montażowych i znajdzie szerokie zastosowanie w budownictwie. Spawarka inwertorowa Esab Buddy to również wytrzymałe źródło prądu o maksymalnym prądzie spawania 180 A. Tak jak w przypadku naszych pozostałych produktów, polecany przez nas sprzęt charakteryzuje się wysoką niezawodnością i będzie znakomitym uzupełnieniem każdego profesjonalnego warsztatu.

 

Esab Buddy Arc 180 to lekkie i solidne urządzenie, które bazuje na nowoczesnej technologii IGBT. Zastosowane rozwiązania pozwalają użytkownikom na spawanie elektrodą otuloną oraz TIG. Konstruktorzy sprzętu zadbali o komfort i bezpieczeństwo - Esab Buddy posiada system wentylacji i układ monitorujący pracę urządzenia i zabezpieczający przed przegrzaniem. Mocna obudowa zapewni natomiast komfort użytkowania nawet w trudnych i wymagających warunkach eksploatacyjnych, bez obawy, że konstrukcja ulegnie uszkodzeniu.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją. W razie potrzeby, służymy pomocą i serwisujemy urządzenia, a dla zainteresowanych prowadzimy także szkolenia z obsługi sprzętu.

 

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw