close
loading

Spawarki inwertorowe Kemppi

 

Spawarki inwertorowe to znakomite urządzenia bazujące na zaawansowanej technologicznie konstrukcji, która pozwala na spawanie metodą MIG/MAG i MMA/TIG. Sprawdzą się zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w przypadku amatorów-majsterkowiczów. Modele, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie pochodzą od uznanego producenta urządzeń - firmy Kemppi, które uchodzą za jedne z najlepszych w swojej klasie.

 

Spawarki inwertorowe Kemppi z linii Minarc można wykorzystać do celów przemysłowych, prac naprawczych oraz w terenie. Polecane przez nas urządzenia posiadają optymalne rozmiary oraz masę, które w połączeniu z wysoką jakością spoiwa czynią z nich produkty o znakomitych walorach. Zaletą urządzeń jest także to, że tolerują nawet znacznie wahania napięcia zasilającego.

 

Decydując się na zakup jednego z naszych artykułów spawalniczych zyskują Państwo gwarancję obejmującą m.in. serwis sprzętu. W ramach naszych usług oferujemy także możliwość profesjonalnego przeszkolenia pracowników z obsługi maszyn i urządzeń.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl