close
loading

Spawarki inwertorowe Kraft

 

Spawarki inwertorowe to niezbędne wyposażenie wielu warsztatów oraz serwisów naprawczych, w których urządzenia eksploatowane są często i intensywnie. Urządzenia do spawania z linii Kraft posiadają zwartą i lekką konstrukcję, która pozwala na ich swobodne używanie w terenie. Znajdziecie je Państwo w naszym sklepie ze sprzętem spawalniczym oraz elektronarzędziami.

 

Producent spawarek inwertorowych Kraft jest cenionym przedsiębiorstwem produkującym urządzenia znakomitej jakości, któremu ufają klienci na całym świecie. Polecany przez nas sprzęt powstał przy wykorzystaniu technologii PWM, która wytwarza potężną energię elektryczną do precyzyjnego spawania oraz cięcia. Urządzenia marki Kraft są także wydajne i mobilne.

 

Każdy z naszych produktów obejmujemy długą gwarancją, a w razie potrzeby zajmujemy się także ich serwisem. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją urządzeń. Jeśli zajdzie taka potrzeba przeprowadzimy także szkolenia z ich obsługi i podzielimy się swoją wiedzą z zakresu spawania.

 

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl