close
loading

Zamów przez telefon: 501 715 666 lub 578 494 666

lub zapytaj o produkt: sklep@marspaw.pl | godziny pracy: 8:00 - 16:00

Spawarki Magnum THF

 

Prezentujemy wysokiej jakości, niezawodne urządzenia marki Magnum przeznaczone do spawania metodami:

 

  • MIG/MAG - automatyczne podawanie drutu,
  • TIG AC/DC - spawanie elektrodą nietopliwą i ręczne podawanie drutu,
  • MMA – spawanie tradycyjne elektrodą topliwą.

 

Zaawansowane technologicznie spawarki doskonale sprawdzą się w przypadku wszelkich metali i stopów, w tym stali niskowęglowych, nisko- i wysokostopowych, nierdzewnych i kwasoodpornych, aluminium i jego stopów, miedzi itp. Stanowią niezbędne wyposażenie warsztatów ślusarskich, naprawczych i przemysłowych. Wykorzystywane są także w przemyśle motoryzacyjnym.

 

Za pomocą urządzeń dostępnych w naszej ofercie można spawać metodami MIG-MAG z synergią, TIG z HF, pulsem i AC/DC oraz MMA z Arc Force i Hot Start. Zapewniają minimum zakłóceń elektromagnetycznych, zmniejszają straty mocy w układach podstawowych oraz zwiększają wydajność pracy. Wyposażone są w przejrzysty panel, który pozwala skonfigurować wszystkie niezbędne funkcje. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne spawarki inwertorowe Magnum THF przeznaczone do ręcznego lub elektrycznego spawania metodą TIG prądem przemiennym AC bądź stałym DC. Znajdują zastosowanie w fabrykach, zakładach przemysłowych oraz warsztatach ślusarskich i naprawczych. Posiadają wszelkie zabezpieczenia termiczne, przejrzysty i czytelny wyświetlacz cyfrowy oraz gniazdo zdalnego sterowania. Umożliwiają precyzyjną kontrolę najważniejszych parametrów, takich jak: prąd początkowy i końcowy, częstotliwość i balans pulsacji, czas wypływu gazu przed i po spawaniu.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie wykorzystują następujące metody spawania: TIG AC, TIG DC oraz MMA. Umożliwiają skuteczne łączenie elementów wykonanych z aluminium, miedzi, stali nierdzewnej i wielu innych. Źródło prądu zbudowane na tranzystorach IGBT ogranicza zakłócenia elektromagnetyczne oraz zmniejsza straty mocy. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wysokiej wydajności pracy spawarek inwertorowych Magnum THF. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

telefon501 715 666

telefon 578 494 666

mailsklep@marspaw.pl

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw
Wyłącz sprawdzanieSugestie Premium