close
loading

Zamów przez telefon: 501 715 666 lub 578 494 666

lub zapytaj o produkt: sklep@marspaw.pl | godziny pracy: 8:00 - 16:00

Elektronarzędzia Milwaukee

 

Sprzęt elektryczny umożliwia wiele działań wykonywanych w zakładach produkcyjnych i warsztatach. Z pewnością trafionym wyborem okażą się elektronarzędzia Milwaukee, amerykańskiego przedsiębiorstwa, które jest znane z wykonywania niezawodnych i funkcjonalnych sprzętów. Profesjonalnym sprzętem, który wiąże się z długim użytkowaniem jest tylko firma Milwaukee, obejmująca elektronarzędzia 3-letnią gwarancją, niezależnie czy jest to paragon czy faktura. Milwaukee to firma specjalizuje się w elektronarzędziach akumulatorowych Li-ion.

 

Podstawowa oferta

W ramach elektronarzędzi firmy Milwaukee zaoferować możemy przede wszystkim:

  • młoty SDS,
  • akumulatory,
  • klucze udarowe,
  • szlifierki,
  • wiertarki sieciowe i wyrzynarki.

Jest to sprzęt niezawodny, pozwalający na długą i efektywną pracę, co jest również zasługą zastosowania w nich pojemnego akumulatora. Ważną cechą sprzedawanego sprzętu jest również to, że charakteryzuje się on ergonomiczną obudową, dzięki czemu dostępne wyrzynarki, klucze udarowe czy szlifierki umożliwiają wygodną i długotrwałą pracę ich użytkownikom. Jeżeli profesjonalne elektronarzędzia to tylko marka Milwaukee. Nasza firma MARSPAW jest autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej marki MILWAUKEE. Zajmujemy się dystrybucją narzędzi na cały świat. Zapraszamy do zakupów!

 

O marce Milwaukee

 

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy dystrybutorem elektronarzędzi amerykańskiej marki Milwaukee, która cieszy się uznaniem profesjonalistów na całym świecie. Firma zaczęła pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami już 1924 roku, przez kolejne lata doskonaląc technologie, ulepszając parametry, wydłużając trwałość oraz zwiększając wytrzymałość proponowanych produktów. Sukces firmy oraz produkowanych przez niech elektronarzędzi opiera się na użytkownikach, którzy wyznaczają kierunek zmian oraz w których potrzeby wsłuchują się konstruktorzy sprzętu.

 

Amerykańska marka Milwaukee postawiła sobie za cel dostarczać elektronarzędzia, które usprawniają prace w warsztatach i zakładach, czyniąc je bardziej wydajnymi i efektywnymi. Niesztampowe pomysły, innowacyjne podejście do problemów oraz konsekwencja w rozwijaniu technologii doprowadziły do stworzenia linii elektronarzędzi, które doceniają użytkownicy na całym świecie.

 

Bezpieczne i wygodne zakupy elektronarzędzi w sklepie online

 

W naszym sklepie znajdą Państwo dziesiątki produktów Milwaukee, na które składają się wiertarki sieciowe, akumulatory, klucze udarowe czy wyrzynarki. Polecane przez nas elektronarzędzia są wydajne, ergonomiczne i wygodne. Dzięki temu, że nasz asortyment jest tak bogaty, każdy z naszych klientów może znaleźć i dopasować sprzęt do własnych potrzeb oraz rodzaju wykonywanych prac.

 

Opcje dodatkowe – praktyczne szkolenia

 

Produkty Milwaukee są niezawodne, dla dodatkowego komfortu i bezpieczeństwa obejmowane są także gwarancją. Elektronarzędzia amerykańskiej marki są proste i intuicyjne w obsłudze. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, służymy pomocą, a nasi pracownicy chętnie podziela się z Państwem wiedzą na temat użytkowania sprzętu. Na życzenie klientów prowadzimy praktyczne szkolenia z obsługi elektronarzędzi.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W trosce o Państwa wygodę każdy produkt opatrzony jest szczegółową specyfikacją, po zapoznaniu się z którą łatwiej jest dokonać właściwego wyboru elektronarzędzia.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

telefon501 715 666

telefon 578 494 666

mailsklep@marspaw.pl

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw
Wyłącz sprawdzanieSugestie Premium