close
loading

Kompresory olejowe

 

Kompresory tłokowe olejowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, stanowiąc stabilne źródło energii pod postacią sprężonego powietrza do zasilania maszyn i urządzeń. Korzystają z nich właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, a także warsztaty samochodowe, gdzie wykorzystywane są do prac wulkanizacyjnych, lakierowania oraz wspomagania działania urządzeń pneumatycznych. Polecane przez nas sprężarki to wysokiej klasy sprzęt cenionych przez profesjonalistów marek, takich jak Magnum czy Kupczyk.

 

Konstruktorzy kompresorów olejowych do wytwarzania sprężonego powietrza wykorzystują tłok, który zmniejsza objętość pobieranego powietrza i powoduje wzrost ciśnienia. Sprężarki olejowe od uznanych producentów sprzętu - marki Magnum oraz Kupiec to produkty, które mogą pracować stale i są łatwe w serwisowaniu. Urządzenia, które polecamy naszym klientom, wyposażone są w większości przypadków w koła jezdne, co pozwala na łatwe przemieszczanie kompresora olejowego.

 

Zachęcamy Państwa do przejrzenia produktów z tej kategorii. Jesteśmy przekonani, że pośród naszego bogatego asortymentu znajdziecie Państwo model kompresora olejowego, który spełni Państwa oczekiwania. Nasze produkty obejmujemy gwarancją, a zainteresowanych zapraszamy na nasze szkolenia, w trakcie których nauczymy obsługi urządzeń Magnum oraz Kupiec.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl