close
loading

Osprzęt gazowy

 

Reduktory gazu Perun, Magnum i GCE, węże spawalnicze Semperit oraz dysze tnące i podgrzewające - w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo profesjonalny osprzęt gazowy do warsztatów i zakładów przemysłowych. Z naszą pomocą wyposażysz stanowisko spawalnicze we wszystkie niezbędne akcesoria.

 

Dobrze przygotowane i bezpieczne stanowisko do spawania wymaga odpowiednich przygotowań i osprzętu gazowego. W dbałości o potrzeby naszych klientów zadbaliśmy o asortyment, który sprawi, że miejsce pracy stanie się kompletne. Nasze akcesoria pozwolą uregulować ciśnienie sprężonego gazu czy umożliwią połączenie palnika z butlą. Jesteśmy dystrybutorem wyłącznie sprawdzonego osprzętu, posiadającego odpowiednie atesty oraz rekomendację fachowców, takich jak Perun i Magnum.

 

Decydując się na zakupy w naszym sklepie zyskują Państwo pewność, że akcesoria, które dostarczymy, będą najwyższej jakości. Każdy produkt obejmujemy też gwarancją, a na życzenie klientów prowadzimy szkolenia z korzystania z urządzeń, podczas którego dzielimy się naszą wiedzą.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw