close
loading

Palniki do cięcia i spawania

 

Znajdują zastosowanie w zakładach montażowych, produkcyjnych czy podczas prac remontowych. Palniki do cięcia i spawania to urządzenia, które polecamy naszym klientom, to profesjonalne urządzenia do łączenia elementów żeliwnych, stalowych, miedzianych, wykonanych z brązu, mosiądzu, aluminium oraz wielu innych stopów metali. Korzystanie z nich umożliwia także wykonanie precyzyjnego cięcia części przy użyciu tlenu.

 

Wśród produktów, które zgromadziliśmy w tej kategorii, znajdują się wyroby pochodzące od uznanych producentów sprzętu spawalniczego – marek Perun oraz Magnum. W skład polecanych przez nas zestawów wchodzą: dysze tnące, przystawki do cięcia, uszczelki zapasowe oraz wałeczki do czyszczenia otworów. W naszej ofercie znajdują się palniki do spawania i cięcia propanowo-tlenowe, zasilane gazem ziemnym bądź acetylenem od marek Perun oraz Magnum. Urządzenia mogą służyć nie tylko do spawania i cięcia, ale i podgrzewania oraz opalania.

 

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, a produkty objęte gwarancją. Możecie Państwo konsultować z nami swoje wybory - chętnie podpowiemy, czy dany model sprawdzi się w Państwa przypadku. W razie potrzeby, oferujemy szkolenie, podczas którego pokażemy jak posługiwać się danym urządzeniem.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl