close
loading

Piły taśmowe do metalu

 

W naszej ofercie proponujemy wszelkiego rodzaju narzędzia, takie jak piły taśmowe do metalu. Są to urządzenia firmy Magnum, które pracują w sposób precyzyjny i szybki. Są to maszyny niezbędne, jeśli chodzi o wyposażenie warsztatu bądź budowy. Dzięki potężnej masie, nie ma obaw, że urządzenia będą drgać podczas pracy, co wpłynie ujemnie na jakość i precyzję wycinanych elementów.

Urządzenia są wielofunkcyjne, dzięki czemu możliwe jest cięcie wielu różnych surowców - zarówno aluminium, jak i stali nierdzewnej. Grubość i twardość nie mają znaczenia, ponieważ nasze piły taśmowe Magnum mogą zostać dostosowane do wszelkiego rodzaju materiałów poprzez ustawienie prędkości cięcia - każde narzędzie ma trzy zmienne prędkości taśmy.

Część naszych urządzeń do metalu jest wyposażonych w kółka, więc jeśli konieczne jest częste przestawianie maszyny, nie będzie to problem. Każda z nich jest również prosta w obsłudze. Wszystkie urządzenia są objęte dwunastomiesięczną gwarancją dla przedsiębiorców oraz dwudziestoczteromiesięczną gwarancją dla konsumentów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia zasilane 230V i 400V.

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw