close
loading

Podnośniki hydrauliczne

 

Podnośniki hydrauliczne to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu samochodowego, a nierzadko także zwykłego garażu. Urządzenie znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie daje rady zwykły lewarek i usprawnia prowadzenie wszelkiego rodzaju napraw podzespołów czy wymianę części pojazdu.

W naszym sklepie internetowym umieściliśmy kilka rodzajów podnośników hydraulicznych renomowanego producenta urządzeń Magnum, które usprawnią prace prowadzone w profesjonalnym warsztacie. Polecane przez nas produkty mogą udźwignąć pojazd lub inny obiekt o masie 2 oraz 3 ton. Podnośniki hydrauliczne Magnum posiadają kompaktową konstrukcję i są proste w użytkowaniu. Nasi klienci cenią je także za stabilność oraz szybkość podnoszenia. Sprzęt wykonany jest ponadto z materiałów wysokiej jakości, które nie korodują nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą sprzętów oraz urządzeń. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się komfortowo, dlatego wszystkie nasze sprzęty objęte są gwarancją, a kupujący mogą liczyć na naszą fachową poradę.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl