close
loading

Półautomaty spawalnicze MIG/MAG

 

Przy pracy z łączeniem różnego rodzaju materiałów liczy się nie tylko znajomość odpowiednich technik, doświadczenie i umiejętności. Równie ważny jest rodzaj sprzętu, którego użyjemy do spawania. To on może zadecydować o ostatecznym wyniku naszej pracy. W trosce i dbałości o zakłady przemysłowe, naprawcze, ślusarskie oraz produkcyjne dostarczamy naszym klientom urządzenia spawalnicze najwyższej jakości uznanych marek, tj. Lincoln, Magnum, Trafilux, Kemppi czy Esab. Tym, którym zależy na nowoczesnym i niezawodnym sprzęcie polecamy nasze półautomaty spawalnicze MIG/MAG.

Migomat marek takich jak Magnum, Trafilux, Kemppi czy Esab może być wykorzystany do łączenia stali niskowęglowych, niskostopowych, stali nisko i wysoko stopowych, aluminium i jego stopów, miedzi i jej stopów czy do lutospawania. Otrzymana przy użyciu półautomatu MIG/MAG spoina będzie wysokiej jakości i będzie pozbawiona odprysków.

W zależności od modelu, urządzenia do obróbki metalu marek Magnum, Esab, Trafilux czy Kemppi posiadają szereg udogodnień tj. Podświetlane komory, łatwy w obsłudze panel sterowania czy układ aktywnej poprawy współczynnika mocy. Półautomatyczne maszyny MIG/MAG, choć różnią się między sobą właściwościami, wszystkie cechują się także wysoką wydajnością, możliwością zmechanizowania metody łączenia metali oraz uniwersalnym zastosowaniem. Zachęcamy nie tylko do zakupienia u nas profesjonalnego sprzętu, ale do skorzystania także z naszych dodatkowych usług. Dla zainteresowanych organizujemy szkolenia z obsługi narzędzi, podczas których dzielimy się wskazówkami dotyczącymi użytkowania. Nasze produkty objęte są także korzystnym systemem gwarancyjnym door-to-door. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia zasilane 230V i 400V.

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl