close
loading

Spawarki TIG

 

Jesteśmy liderem w dostarczaniu urządzeń spawalniczych, pneumatycznych i elektronarzędzi renomowanych producentów, takich jak: Lincoln, Magnum, Kemppi, Esab oraz Trafilux. Naszym klientom polecamy m.in. szeroki wybór spawarek TIG marki Magnum oraz Trafilux. Ten rodzaj sprzętu wykorzystywany jest najczęściej do spawania stali wysokostopowych, nierdzewnych, a także przy pracy z aluminium, miedzią, tytanem czy niklem. Polecany jest także w przypadku łączenia cienkich blach. Urządzenia, w których wykorzystywana jest metoda TIG charakteryzują się wysoką jakością i czystością spoiny oraz małą ilością odprysków.

Spawarki TIG od Magnum oraz Trafilux cenione są przez profesjonalistów, którzy zajmują się na co dzień łączeniem rur oraz całych rurociągów, choć nie brakuje przykładów wykorzystania narzędzia w przypadku wielu innych branż. Podobne urządzenia spotkamy m.in. w branży motoryzacyjnej, chemicznej czy lotniczej.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. urządzenia marki Magnum oraz Trafilux sterowane cyfrowo, z łatwym w obsłudze i czytelnym panelem, na którym operator ustawia parametry sprzętu, które często stanowią jeden z ważniejszych elementów wyposażenia warsztatów naprawczych oraz produkcyjnych różnego typu. Dla zainteresowanych organizujemy szkolenia i warsztaty z obsługi sprzętu, podczas których dzielimy się z kursantami naszą wiedzą. Naszych klientów ucieszy też informacja o tym, że udzielamy korzystnej dla kupującego gwarancji door-to-door. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo urządzenia zasilane 230V i 400V.

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw