close
loading

Półautomaty spawalnicze transformatorowe

 

Jesteśmy firmą handlowo-usługową, która od wielu lat zaopatruje klientów z branży przemysłowej i produkcyjnej w urządzenia spawalnicze, pneumatyczne oraz elektronarzędzia od uznanych producentów sprzętu, takich jak Lincoln, Magnum, Kemppi, Esab oraz Trafilux. Wśród naszego bogatego asortymentu znajdziecie Państwo m.in. półautomaty spawalnicze transformatorowe o znakomitych parametrach.

 

Migomaty marki Magnum, które polecamy naszym klientom, to urządzenia wysokiej klasy, które służą do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej, stali stopowych, aluminium oraz jego stopów. Praca na półautomatach transformatorowych gwarantuje wysoką jakość spoiw oraz precyzyjne wykonanie. Sprzęt ten znajdzie zastosowanie w zakładach produkcji przemysłowej oraz w serwisach naprawczych. Migomaty marki Magnum posiadają szeroki zakres regulacji, która obejmuje różne parametry i ułatwia pracę. Urządzenie posiada także zabezpieczenia chroniące przed nadmiernym nagrzewaniem.

 

Naszym klientom przypominamy, że wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Dla zainteresowanych prowadzimy szkolenia z obsługi urządzeń, w trakcie których przekazujemy cenne i praktyczne wskazówki.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl