close
loading

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Milwaukee

 

Wszechstronne zastosowanie, możliwość ustawienia parametrów i programów, niezrównany moment obrotowy – to tylko niektóre z zalet, jakie posiadają polecane przez nas wiertarko-wkrętarki akumulatorowe od renomowanego producenta elektronarzędzi Milwaukee. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kilka modeli tych praktycznych urządzeń, które usprawnią i ułatwią wykonywanie różnych prac naprawczych, budowlanych czy remontowych.

 

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe to cenione przez profesjonalistów urządzenia, które łączą w sobie zalety kilku urządzeń. Przy użyciu tego rodzaju sprzętu poradzimy sobie z wieloma rodzajami prac bez konieczności podpinania sprzętu do prądu. Marka Milwaukee, której jesteśmy dystrybutorem, to ceniony przez profesjonalistów producent elektronarzędzi i sprawdzony dostawca najlepszych na rynku rozwiązań i zabezpieczeń.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wiertarko-wkrętarek - na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowy opis poszczególnych modeli. W razie wątpliwości, zapraszamy do zadawania pytań. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Państwu w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia. Przypominamy jednocześnie o objęciu sprzętu gwarancją oraz możliwości przeszkolenia pracowników z obsługi sprzętu.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw