close
loading

Zakrętarki udarowe milwaukee m12 i m18

 

Niewielka i kompaktowa zakrętarka udarowa marki Milwaukee doskonale uzupełni wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu. Polecane przez nas urządzenia cechują się znakomitymi parametrami oraz łatwością manewrowania. Produkty z wymienianymi końcówkami znajdą zastosowanie przy pracach stolarskich, budowlanych, a także podczas domowego majsterkowania.

 

Zakrętarki Milwaukee to sprzęt służący do wkręcania i wykręcania śrub, wkrętów, itp. Polecane przez nas urządzenia są szybkie w działaniu, posiadają dużą moc i znakomity moment obrotowy. Dzięki temu będą sobie w stanie poradzić nawet z wymagającymi zadaniami. Zakrętarka Milwaukee nie zastąpi tradycyjnej wiertarko-wkrętarki, ale zestaw tych dwóch urządzeń będzie się świetnie uzupełniał, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapoznania się ze specyfikacją poszczególnymi modeli zakrętarek.

 

Produkty z naszego sklepu objęte są gwarancją. Na życzenie klientów możemy przeprowadzić także szybką prezentację oraz szkolenie z i obsługi urządzeń.

 

Zakres cenowy
Sortowanie
Na stronie

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

26-600 Radom,
ul. Nowa Wola Gołebiowska 119

woj. mazowieckie

NIP: 796-275-00-50

REGON: 382539378

telefon

telefon:

501 715 666,

578 494 666,

mail

e-mail:

sklep@marspaw.pl

Robiłeś w ostatnim czasie zakupy w marspaw? Podziel się opinią: tinyurl.com/opiniamarspaw